Şık ve Zarif Ofisler İçin 3 İpucu

Baskılı Bardak Fincan Ofis Setleri

İş yerleri ve ofisler, evimizden sonraki ikinci yaşam alanlarımız olduğu için tasarımına ve düzenine oldukça özen gösteririz. Özellikle yiyecek ve içecek servisinde kullanılan ürünler konusundaki seçiciliğimiz, sağlık faktörünün yanında, çalıştığımız alanlara zerafet ve şıklık katmamız açısından oldukça önemli.

Ofiste ufak düzenlemeler yapmak; hem şık bir ortam oluşturmak, hem de çalışanların ofisi yaşam alanı olarak benimsemesi açısından faydalı olabilir. İşte o düzenlemelerden bazıları:

Ofis Mutfağının Vazgeçilmezleri: Ofis Servis Setleri

Şirket logonuzun veya kurumsal renklerinizin üzerinde yer aldığı çay, su, meşrubat bardakları, kahve, çay fincanları, muglar, karaflar, şişeler ve vazolar ofislerine hoş bir hava katmak isteyenler için ideal ürünler arasında yer alıyor. Estetik detayları ve tasarımdaki göz alıcılığıyla öne çıkan bu ofis setleri, standartları yükseltmek için bire bir…

Ofis içecek setlerini incelemek ister misiniz?

Çalışanlarınıza Evlerinde Hissettirin: Ofis Yemek Takımları

Bir yaşam alanı olarak iş yerleri için en önemli ihtiyaçlardan biri ofis yemek takımları, çalışanlarınızı evinde hissettirmek, müşterileriniz karşısında prestijinizi artırmak için oldukça etkili bir yol. Ofis servis takımı ve ofis seti gibi takımlar; sahip olduğu ergonomik kullanım opsiyonlarıyla, ofislerinizdeki büyük bir boşluğu dolduruyorlar. Porselen servis, yemek, kurabiye tabakları, kaselerden, tuzluk, biberlik, peçetelik ve çatal, kaşığa kadar tüm ürünler üzerine logo baskısı uygulanabilmektedir.

Egzotik Ortam Kokularıyla Ofisinize Renk Katın

Bir ortam görünümünden ziyade kokusuyla da hatırlanır. Detayda mükemmeliyetçiler için çalışma mekanlarını, çeşitli ortam kokularıyla daha naif kılmak mümkün. Yine cam şişe üzerinde ofis logonuzun yer aldığı ortam kokusu da seçenekler arasında yer alıyor…

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.