Hakkımızda

Bizi Tanıyın…

Camporselenlogo 2012 Nisan ayında faaliyete geçmiştir. Ürün portföyümüzde her sektörden ofis ve işyerinin kullanıma uygun cam, porselen, seramik, ahşap ve çelik ürünlerin katalogları ve detayları bilgileri yer almaktadır. Şirketimiz bu ürünlerin tedarik ve satışının yanı sıra ürünler üzerine logo, desen vb. baskı hizmeti sağlamakta ve müşteri odaklı çözümler geliştirmektedir.

Ayrıca horeca sektöründe yer alan otel, restaurant, cafe, bar ve catering firmalarının ihtiyaçları doğrultusunda müşteriye özel çözümler geliştirmektedir.

camporselenlogo.com sitesinin tüm hakları Kuvarz Gastronomi Ekipmanları Tarım ve Dış Ticaret Limited Şirketi ne aittir. Şirketimiz hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Daha fazlasını öğren...

Hep daha iyiye…

Kendimizi sürekli yeniliyoruz ve gelişiyoruz, çünkü hep daha iyisi olmamız gerektiğinin farkındayız.

Dürüst, saf ve berrak… Sizi de bu ortak kültürde bir olmaya bekliyoruz…

Porselen üzerine baskı bize kolay…

Horeca sektöründe kullanılan masaüstü porselen ürünler üzerine baskı yapmak bize kolay çünkü yıllanan tecrübemiz bize yol gösteriyor… Dekal ve fırınlama tekniği ile kalıcı porselen baskıda en iyi çözümleri sunuyoruz.

En iyi bildiğimizi yapıyoruz…

Cam ürünler üzerine baskı işini gerçekten iyi biliyoruz bu yüzden en iyi bildiğimiz işi yeni teknolojileri de kullanarak daha ileriye taşıyoruz. Cam üzerinde renkli ve lazer kazıma olarak 2 farklı uygulama tekniği kullanıyoruz.