Lastest Blog

recent comments

There is no comment

popular tags

Blog

Kupa Siparişinize Porselen Kalemi Hediye

Kupa Siparişinize Porselen Kalemi Hediye

300 adet ve üzeri porselen kupa siparişlerinizde Edding marka 6 adet porselen kalemi hediye verilecektir. Bu kalemler ile şirketinizin kalıcı logo baskısını yaptırdığınız kupalar üzerineofis içinde karışmaması için isminizi yazabilir yada çalışma arkadaşlarınıza not bırakabilirsiniz.

Porselen, ısıya dayanıklı cam ve sırlı seramikler üzerinde hobi-sanat çalışmaları için geliştirilmiş fırça uçlu porselen boyama kalemleridir. Esnek fırça uç hem ince çalışmalarda, hem de geniş yüzeylerin boyamasında etkilidir. Akma, damlama, karışma yapmaz. Yapılan boyama hızla kurur ve fırınlamadan önce ıslak bir bez yardımı ile kolayca silinebilir. Fırınlama yapıldıktan sonra bulaşık makinasında yıkanabilir. Su bazlı ve ışığa karşı dayanıklıdır. Mürekkebin gıda ile temasından kaçınılmalıdır.

Uygulama:

• Kullanmadan önce yüzeyi güzelce temizleyerek toz ve yağdan arındırınız.

• Boyamayı yapınız ve kuruması için 15 dakika bekleyiniz.

• Boyadığınız çalışmayı 160 °C‘ye ısıtılmıs fırında 25 dakika fırınlayınız ve piştikten sonra fırının içinde soğuması için bekletiniz.

• Kalemleri yatay olarak muhafaza ediniz.

Not: Bu kalemler ile yapılan boyamalar hobi ve eğlence amaçlıdır, uzun süre kalıcılığı yoktur ve profesyonel kullanıma uygun değildir, firmamızın yaptığı logo vb. baskılar 800C de ısıl işleme tabi tutulduğundan kalıcıdır ve çıkmaz.

Zeynep Yelken

Oct 03, 2015

0 Comment